Partneři klubu:
Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR 

O víkendu bodovaly oba dorostenecké týmy

 SK RAKOVNÍK U19 2:0 (2:0) ERVĚNICE - JIRKOV U19

Naši hráči na tým hostů vlěteli hned od začátku utkání. A v 15. minutě vedli již 2:0. O branky se postarali Kalaš, který si našel centr Šindlera a usměrnil míč do sítě a Červený, který se skvěle uvolnil ve velkém vápně a propálil hostujícího brankáře. Hosté se celý první poločas prezentovali nakopávanými míče, což nebyl recept na naší obranu. V druhou půli měli sice optickou převahu, náš tým však zápas takticky zvládl a z protiútoků nedokázal proměnit 5 velkých šancí. 

SK RAKOVNÍK U17 3:1 ERVĚNICE - JIRKOV U17

První výhry se dočkali i mladší dorostenci. Když dokázali proměni 2 z 5 samostatných nájezdů na hostujícho brankáře. Vítězství korunoval nádhernou dělovku z 35m Lebeda.