Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Kučera J.
Mates (63.Jirásek) ,Sklenka, Pucholt,Schwendt
Gašpárek (46.Tvrz),Isteník
Branka: Červený J.

Již v 1.minutě se dostává za obranu hostů Tomáš Mates,jeho zakončení vyráží Hofta na roh.Ve stejné pozici se nachází ve 3.minutě Tomáš Pucholt, přehazuje gólmana hostů na brankové čáře stačí obrana odvrátit do zámezí.Poté se osmělila Hvozdnice.Střelu z hranice velkého vápna v 9.minutě kryje Pavel Doubrava,stejně tak si poradil při nebezpečných rohových kopec mezi 12.-14.minutou utkání.Pytka se dostal do průniku a v poslední chvíli ho zastavuje Matěj Schwendt.Ve 24.minutě proniká Jarda Červený střelu z vápna Hofta kryje.Střela Tomáše Pucholta o dvě minuty později po nádherné kolmici od Jardy Červeného končí mimo tyče.32.minuta přinesla rychlý protiútok hostujících hráčů a Pytku tentokráte zastavil Kuba Kučera.Trestný kop z 20 metrů zahrávaný Matějem Schwendtem ve 41.minutě končí na těle obránců.Poločas zakončuje tvrdou střelou těsně nad Jakub Sklenka.
Do druhého poločasu vstoupil Rakovník náporem.Lehkou střelu Tomáše Pucholta chytá bez problémů Hofta a úspěšný nebyl v 50.minutě ani Tomáš Mates,který z 12 kroků pálil vedle a tak udeřili hosté.Chybnou rozehrávku Jakuba Kučery využili hosté přihrávkou na rychlonohého Pytku,kterého zastavil až ve vápně faulem Jarda Červený a následný pokutový kop Mráz bezpečně proměňuje a posílá hosty v 59.minutě do vedení 0:1.Po obdržené brance domácí přidali na obrátkách.Zlepšili pohyb,zpřesnili kombinaci a zatlačili hosty do hluboké defenzívy.V 64.minutě mohl po centru Petra Tvrze vyrovnat Jarda Červený,ale jeho hlavičku hosté vyrazili na roh.Bomba Matěje Schwendta z hranice velkého vápna v 72.minutě orazítkovala tyč,trestný kop Jakuba Sklenky v 74.minutě posílá Honza Severin skluzem ze tří metrů mimo.Hostům v této fázi hry viditelně docházely síly.Začali zdržovat hru častým poleháváním a útoky domácího týmu zastavovali často jen za cenu faulů a díky velké benevolentnosti hlavního arbitra Lišky dohráli utkání v plném počtu.V 78.minutě je mohl potrestat po rohu Honza Severin,jeho volej z malého vápna Hofta reflexivně vyrazil nohou do svého spoluhráče,od kterého se míč odrazil těsně vedl tyče do zámezí.Snaha o vyrovnání byla zaslouženě korunována v 81.minutě kdy Jarda Červený pronikl do velkého vápna,ustál faul hostujícího obránce a k tyči prostřelil Hoftu 1:1.Rakovník se i v nadále snažil získat tři body ovšem byli to hosté kteří využili otevřené domácí obrany,svoje sólo v 84.minutě zakončil Pytka střelou mimo. V 86.minutě pálí z hranice vápna Tomáš Pucholt o centimetry mimo.Poslední slovo rozhodnout utkání v nervózním závěru mohl mít Marek Isteník v 88.minutě,jeho tvrdá přízemní střela však skončila těsně mimo pravé tyče Hoftovi branky.

Hodnocení:
Po dvou šancích v úvodu utkání nestála naše hra dalších 60 minut za nic.Špatný pohyb,ještě horší kombinace.Až po vedoucí brance soupeře jsme začali předvádět hru,podle mých představ.Vytvořili jsme si velký tlak,který přinášel i šance,bohužel jsme proměnili pouze jednu a bereme bod.