Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

SK Rakovník - Mnichovo Hradiště 4:0 (3:0)

neděle 26. 03. 2017 - 18. kolo ONDRÁŠOVKA krajský přebor

Hráči SK Rakovník minulý týden zvítězili po dobrém výkonu ve Lhotě 2:0. Herní pohodu a dobrou obrannou hru chtěli přenést i do dalšího zápasu, kdy přivítali v důležitém zápase Mnichovo Hradiště. V případě vítězství by Rakovničtí Hradišti utekli v tabulce o 7 bodů. Domácím zápas vyšel skvěle a tři body zaslouženě zůstaly doma.

SK Rakovník – Mnichovo Hradiště 4:0 (3:0)

Hned v první minutě do šance dostal Pucholt, ale přestřelil. Ve 4‘ Kabele dlouhým nákopem vyzval do souboje P. Tvrze a hostující stopera, který souboj prohrál a P. Tvrz šel sám na branku. Bez problémů otevřel skóre – 1:0. Střelec první branky mohl přidat další gól v 7‘, ale stejně jako Pucholt v dobré pozici přestřelil. V 19‘ rozehrával Sklenka volný kop a hostující Zajíček si jej nešťastně hlavou srazil do branky – 2:0. Domácí znovu výborně pracovali v defenzivě a nepouštěli hosty do šancí. Standardní situace naopak byly znovu velkou zbraní domácího týmu. V 42‘ rozehrával Sklenka další volný kop a Špetlík při bránění stáhl za ruku Červeného. Rozhodčí Kovář neváhal a pískl pokutový kop. Sklenka zvýšil na 3:0.

Domácím se v druhém poločase nepodařilo navázat na svižný výkon z první půle. Hráči asi měli v hlavě tříbrankové vedení. V 65‘ vysunul Sklenka střídajícího Gašpárka, který se vyhnul brankáři a zakončil do prázdné branky – 4:0. Největší a zároveň jediná šance hostů přišla v 82‘, ale hostující útočník při zakončení selhal. Domácí tým si připsal první tří bodové domácí vítězství.

SKR: Kabele – Vild, Besta, Polák, Severin – P. Tvrz, Sklenka, D. Dratva (62. Gašpárek), Pucholt, R. Hamouz (71. Mareš) – J. Červený (80. Čech). Trenér: Libor Šíma.