Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Táborsko 5:1 (1:1) SK Rakovník

Trenér Libor Šíma v tomto zápase postrádal hned dvojici posil a to Rendlu a Milce. I přesto naši hráči vstoupili do utkání aktivně a hned v 5. minutě nás poslal do vedení Červený. 0:1. O několik minut později mohlo být ještě veseleji, ale bohužel Hejda v tutovce selhal. Domácí se postupně dostávali do zápasu a v jejich řadách nastoupilo několik cizinců, kteří byli velmi dobře, zejména fyzicky, připraveni. A tak domácí po půl hodině vyrovnali. Do šaten se šlo tedy za poločasového výsledku 1:1.

V druhé půli na tým trenéra Šímy dolehla náročná fyzická příprava a únava byla na některých hráčích znatelná. Několika skvělými zákroky tým podržel Zach, avšak po hloupých chybách našich hráčů v poslední dvacetiminutovce, jsme obdrželi 4 branky.