Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Mariánské Lázně 2:0 (1:0) SK Rakovník

Trenér Libor Šíma měl k dispozici víceméně stejné mužstvo jako v Táboře, avšak k Milcovi a Rendlovi se přidala ještě absence Zacha a Duchoně. Všichni tyto hráče by však v prvním mistrovském utkání sezóny měl mít trenér Šíma k dispozici.

Podobně jako minulý týden nám vyšel vstup do utkání, avšak v obrovských šancích selhali Severin a Schwendt. Bohužel po půl hodině hry chyboval v rozehrávce Buchlák a domácí šli do vedení. 1:0. Aby toho nebylo málo, tak byl ve 36. minutě vyloučen po dvou žlutých kartách Červený. Na hřišti jsme i tak měli optickou převahu, avšak bez efektu.

Ve druhém poločase se hosté nadále snažili o vyrovnání, avšak v 56. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Šácha. My jsme se bohužel do žádné větší šance nedostali, a tak v MOL cupu končíme.

Nyní se tak můžeme plně koncentrovat na první soutěžní zápas v ČFL, kdy přivítáme v neděli 11.8. od 17h rezervu Viktorie Plzeň.