Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Loko Vltavín 4:0 (1:0) SK Rakovník

Trenér Libor Šíma opět udělal v sestavě několik změn, ani to však na vítězství utkání s Vltavínem nestačilo. Hráči i funkcionáři našeho týmu byli hned po příjezdu obdařeni pohledem na nepříliš kvalitní hrací plochu. To však není omluvou pro vysokou porážku, jenž jsme utrpěli, ač jsme v některých pasážích zápasu netahali za kratší konec pomyslného provázku.

Od začátku utkání se hrálo mezi vápny. V první pološanci se objevil Červený, který střílel po uvolnění se kolem domácího obránce, avšak s jeho střelou neměl domácí brankář větší problémy. V 18. minutě jako blesk z čistého nebe udeřili domácí. Klein nešťastně tečoval přihrávku domácího Pejši, míč se dostal k nabíhajícímu Pouzarovi a ten v zakončení nezaváhal. 1:0. Otěží zápasu se pak chopili hosté a výsledkem byla bomba, kterou vyprodukoval Severin, avšak jeho projektil proletěl těsně nad brankou. Následovala další šance, když Červený vysunul aktivně hrajícího Hejdu, jeho střelu však v poslední chvíli stihl zblokovat domácí obránce. O pár minut později následoval sporný okamžik, když byl na velkém vápně faulován Hejda, píšťalka rozhodčího však zůstala němá. Před poločasem se do zakončení ještě dostal Petr Tvrz, který však ve velmi nadějné pozici přestřelil branku.

Hosté se chtěli ve druhém poločase dostat zpátky do zápasu a srovnat, avšak opak byl pravdou, když v 53. minutě se vřítil do vápna Mysliveček, namazal Šnajdrovi a ten bombou o tyč zvýšil na 2:0. Hosté ještě nechtěli složit zbraně, na lajně se k míči dostal Tvrz a nacentroval do vápna na Pelyaka, ten však z bezprostřední blízkosti hlavičkoval pouze do středu branky, kde byl připravený domácí brankář. Poté však domácí naprosto uklidnil Maione, který si prosadil z malého vápna. 3:0. Domácí v 78. minutě přidali ještě jednu branku, když se prosadil Pejša. 4:0.