Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Králův Dvůr 3:1 (1:0) SK Rakovník

Před týmem trenéra Libora Šímy byla další těžká zkouška a to v podobě utkání na půdě Králova Dvora, který již dlouhodobě doma body zrovna nerozdává. Šíma stále postrádal zraněného Rendlu a Doláka.

První minuty patřili domácím hráčům, ale úvodní tlak k brance nevedl. Schwendt poté selhal v obrovské šanci, když Červený protančil mezi obránci domácích a předložil mu míč na úroveň penaltové značky, avšak Schwendt přestřelil. Nakonec šli do vedení domácí, když se ještě před poločasem prosadil domácí Osvald. 1:0.

Do druhého poločasu naši hráči doslova vlítli a především zásluhou Milce a Hejdy pohledně kombinovali. Bohužel jsme se však branky nedočkali. Naopak si míč nešťastně do vlastní sítě srazil Tvrz. 2:0. Opět jsme se nadechovali k tlaku a konečně jsme se dočkali, když Tvrz přesným centrem našel hlavu Severina, který se nemýlil. 2:1. To již běžela 89. minuta utkání. Do další obrovské šance se dostal Hejda, avšak nedokázal domácího brankáře překonat. Naopak se domácím podařilo prosadit se z rychlého kontru. 3:1.

Sestava:

Zach – Pelyak (86. Rohla), Klein, Duchoň, Razím (71. Severin) – Sklenka, Hamouz (50. J. Krupička), Červený, Milec, Schwendt (34. P. Tvrz) – Hejda.