Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

SK RAKOVNÍK 1:0 (1:0) TJ JISKRA DOMAŽLICE

V dalším kole na náš stadion zavítal tým z Domažlic, který stabilně mnoho sezon hraje Českou fotbalovou ligu. Již před zápasem trenér Šíma sčítal absence – ke zraněným Rendlovi a Dolákovi se přidal Schwendt

Úvod utkání doslova patřil domácím hráčem, hned v první minutě zápasu, si míč u lajny narazil Hamouz s Hejdou a následným nadýchaným centrem Hamouz našel přesně hlavu střelce Severin, který se vyšplhal po žebříku do druhého patra a poslal míč přesně k levé tyči. Poté převzali otěže zápasu hosté, naši hráči se snažili držet vbloku, soupeře dostávat pod tlak, což se po většinu zápasu dařilo. Hosté se prezentovali dynamickou hrou především přes dva vytáhlé útočníky. Hosté si vypracovali spoustu šancí již během prvního poločasu, ale buď včas zasáhla naše obrana, nebo byl na čáře připravený výtečný Zach. Do šaten se šlo tedy za výsledku 1:0.

Do druhého poločasu byl cíl jasný, nevypadnout z vysokého tempa, hrozit z rychlých přechodů do útoku a udržet vedení. Hostujícím hráčům se sice dařilo dostávat do šancí, avšak v brance byl neprůstřelný Radek Zach, který se právem stal hráčem zápasu a člověkem, který byl po zbytek týdne v Rakovníku za boha.