Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

SK Rakovník 1:1 (1:3) SK Benešov

V dalším kole ČFL trenér Libor Šíma postrádal kapitána Jaroslava Červeného, kterému se následně po utkání narodil syn Sebastian. Aby toho nebylo málo, tak se při rozcvičení zranil i Severin, a tak do základní sestavy musel Ducár.

Mnohem aktivnější byli v úvodu utkání hosté, domácí vzdorovali, ale po velkých šancích se přece jen hosté v 18. minutě dočkali, když po střele Pedra mířil míč do tyče, odrazil se  k dalšímu hostujícímu hráči a ten dorazil míč do sítě. 0:1. Za pár vteřin mohlo být ještě hůře, ale včasným zákrokem Klein zachránil útočný výpad hostů. Domácí se probrali až po této hektické dvacetipětiminutovce. Ve 40. minutě docílil branky Ducár, avšak gól neplatil pro ofsajd. O minutu později se však objevil po centru ze strany Ducár opět před brankou hostů a nemýlil se. 1:1. Do šaten se šlo tedy za remízového stavu.

Ve 48. minutě si hosté okusili, jaké to je vstřelit branku z ofsajdu, která také pochopitelně uznána nebyla. O minutu později se v obrovské šanci zjevil Sklenka, ale z bezprostřední blízkosti pálil pouze do brankáře hostí. Následně se taktovky utkání ujali opět hosté. V 63. minutě utkání... Centr ze strany se dostal k hostujícímu útočníkovi a ten se z malého vápna nemýlil. V 74. se skvělým zákrokem blýskl Zach a držel tak stále šanci na vyrovnání. Bohužel v 81. minutě hosté po sérii chyb v obraně již Zacha prostřelili a pečetili tak své vítězství.

Libor Šíma:

,,Citelně nám chyběli útoční hráči, především Červený. K tomu se přidala špatná defenzivní činnost a to, že jsme sehráli třetí těžké utkání během 10 dnů."

Sestava:
Zach - Pelyak, Klein (79. Vilímek), Duchoň, Razím - Krupička (70. Rohla), Sklenka, Milec, Hamouz (67. Tvrz P.) - Hejda, Ducár (89. Vydra)

Branky: Ducár - Vrňák, Lupač, Turek