Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

SK Rakovník B 4:3 np. (0:2) Podlesí

Úvod utkání patřil hostům a po chybě Jiráska, který rozehrával nesmyslně přes celou šíři hřiště, v 10. minutě šli do vedení 0:1. V 18. minutě byl rozdíl už dvougólový, to když po nedůrazu domácí obrany se prosadil hostující útočník. Domácí hrozili jen ze standardních situacích, ale velké šance nepřicházely.

Ve 53. minutě utkání zvýšil po pěkné kombinaci, do prázdné branky exligový Šlapák na 0:3. Domácí však nesložili zbraně - po podklouznutí hostujícího stopera v 72. minutě, se řítil sám na bránu Červený Jan, který se nemýlil. 1:3. O 3 minuty bylo ještě veseleji, kdy po rychlé kombinaci se centr dostal na levou stranu hřiště, odkud nacentroval Faigl a ve vápně se k míči protlačil Vilímek a snížil na 2:3. A v 78. minutě po krásné ulici Pelce se do další šance protlačil Faigl a srovnal na konečných 3:3.