Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Sokol Hostouň 4:0 (2:0) SK Rakovník

Trenér Libor Šíma postrádal Rendlu, Severina, který ještě nebyl plně připraven k utkání, ke kterému stále absentoval, tentokrát ze zdravotních důvodů Červený a ještě se přidal zraněný Tvrz.

Od úvodu utkání byli domácí aktivnější a tvrdě šli za prvními 3 body v sezoně. Z počátku utkání z toho však byly pouze dalekonosné střely, které končily mimo branku hostí. V 10. minutě po centru ze strany a následném souboji ve vápně hostí byla nařízena penalta, ze které se domácí hráč nemýlil. 1:0. Dále šance nepřicházeli ani na jedné straně, ale ve 42. minutě domácí své vedení ještě do poločasové přestávky dokázali navýšit. 2:0.

V úvodu druhé půle začali naši hráči mnohem aktivněji, ale žádnou šanci si bohužel nevytvořili. Naopak, v 61. minutě domácí hráč překvapil střelou z trestného kopu na zadní tyč Zacha, který na míč bohužel nedosáhl. 3:0. V 70. minutě byla nařízena další penalta a domácí se opět nemýlili. 4:0.

Branky: Laušman 2x (obě z PK), Trapp, Kabele

Sestava:

Zach - Pelyak, Klein, Duchoň, Krupička -Rohla (74. Severin), Milec (74. Vilímek), Hamouz, Dolák (46. Sklenka) - Hejda, Ducár