Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

Sparta Praha ženy - SK Rakovník U-19 1:1

neděle 16. 07. 2017 - Přípravné utkání

Praha - Starší dorostenci mají za sebou první přípravné utkání po prvním týdnu přípravy. Na tréninkovém hřišti na pražské Letné je přívitali ženy Sparty. Utkání se hrálo na 4x 25 minut.

AC Sparta Praha ženy - SK Rakovník U-19 1:1 (0:0, 0:0, 0:0)

Noví trenéři dali šanci i dvou hráčům z kádru mladšího dorostu. K utkání odcestovalo celkem 17 hráčů. První šanci měly hráčky Sparty, ale Bučák v poslední chvíli vykopl míč na břevno. V první čtvrtině byly lepší ženy, ale od druhé čtvrtiny se hra vyrovnala. Vyložených příležitostí bylo málo. Na straně Rakovníka bylo znát, že kluci mají za sebou náročný týden. V průběhu zápasa Sparťanky nastřelily znovu břevno, ale rakovnický Katona tyčku. Branky přišly až v poslední čtvrtině, kdy skóre otevřela v 87' parádní střelou kapitánka českého týmu na květnovém Euru U-17 Andrea Stašková - 1:0. Vyrovnání zařídil přesným zakončením Kalaš v 96', který si vybojoval míč na vápně Sparty - 1:1.

SKR U-19: Louček - Bučák, Trégr, Hula J., Jelínek - Devera, Čadek, Tesař - Kalaš, Hula O., Špaček. Střídali: Zoufalý, Čech 99, Čech 00, Katona, Červený, Klíma. Trenéři: Marek Tvrz a Petr Kýzl.