Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Dorostenecké týmy tentokrát bez bodů

SK RAKOVNÍK U19 0:4 (0:3) MOTORLET PRAHA B U19

Starší dorostenci si prohráli zápas v úvodním poločase, když v 10. minutě prohrávali už 0:2. Do poločasu hosté přidali ještě jednu branku. 0:3. Po kvalitních výkonech přišel v prvním poločase výbuch a se zápasem se již těžko dalo něco dělat. Hosté se především v prvním poločase prezentovali kvalitní kombinační hrou, po chvíli, kdy se dostali do vedení o 3 branky již zápas kontrolovali a ve druhé půli přidali ještě jednu branku, kdy sice naši hráči drželi více míč, svojí hru zlepšili, ale alespoň ke korigování výsledku to nestačilo.

SK RAKOVNÍK U 17 3:8 (0:5) MOTORLET PRAHA B U17

Vstupy do utkání proti silnějším soupeřům mladším dorostencům opravdu nevychází. Góly však dostávají po laciných chybách. Kdy hosté vstřelili jednu branku z penalty po nesmyslném zákroku našeho obránce a hned dvě branky po nedůrazu ve vápně, kdy náš obránce nastřelil hostujícího hráče, od kterého se míč odrazil do branky. Ve druhé půli jsme se během patnácti minut dokázali prosadit hned třikrát, byli jsme mnohem důraznější, aktivnější a dokázali jsme výsledek korigovat na 3:5. Pak však přišla velká chyba našeho brankáře, když nedokázal udržet slabou střelu hostujícího hráče. 3:6. Hosté ke konci zápasu ještě zvýšili na konečných 3:8.