Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Dorostenecké týmy přivítali Duklu Praha

V dalším kole dorostenecké divize zavítali do našeho areálu svěřenci Dukly Praha.

SK Rakovník U19 1:5 (0:1) Dukla Praha B U19

Do začátku utkání šli starší dorostenci až s přílišným respektem k soupeři. Po úvodní brance hostů jsme však začali hráč, soupeře napadat, dostávat pod tlak a odměnou bylo i několik slibných šancí. Za zmínku stojí šance Srnce, který byl u míče dřív než hostující brankář, avšak z úhlu nedokázal míč usměrnit do sítě.

Druhý poločas byl téměř jak podle scénaře, nařízený pokutový kop proměnil Červený a bylo vyrovnáno. Bohužel však v dalších minutách hosté nezaváhali ani ve své jediné šanci, kdy jsme po hloupých individuálních chybách inkasovali 4 branky.

SK Rakovník U17 3:2 (2:1) Dukla Praha B U17

Mladší dorostenci na pražskou Duklu doslova vlétli a úvodních 30 minut patřilo našim hráčům. Odměnou byly krásné branky nejprve Jiřího Saba, který se po narážečce s Bohatým dostal do vápna hostů a bombou na zadní tyč nedal brankáři šanci. Několik skvělých zákroků předvedl v naší brance Pavlíček, kdy již v prvním poločase chytil tutové 3 branky. Na 2:0 zvýšil Lebeda, kdy individuální akcí po křídle obešel 4 protihráče a propálil následně brankáře téměř z nulového úhlu. Hostům se do poločasu ještě snížit. 2:1.

O druhé půli bylo jasné, že nebude z kategorie jednoduchých. Především byl vidět rozdíl ve fyzickém fondu a Dukla nás doslova mlela. V brance však byl ve výtečné formě chytající Pavlíček, který likvidoval jednu šanci za druhou. Krátký byl akorát na jednu střelu, proti které však neměl šanci. 2:2. Ojedinělý brejk našich hráčů skončil faulem v pokutovém území. K exekuci pokutového kopu se postavil Sabo a stylem Kangy pověsil míč do levé šibenice. 3:2.