Partneři klubu:
Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR 

Výsledkový servis dorosteneckých týmů

Teplice B U19 8:0 (3:0) SK Rakovník U19

V dalším těžkém utkání zajížděli dorostenci do Teplic a to ještě ve velmi oslabené sestavě, neboť Čadek, Šindler a Červený odcestovali pouze k zápasu do Mníšku pod Brdy s B týmem mužů. I přesto však naši dorostenci dokázali držet v určitých fázích zápasu s domácím týmem krok.

Sestava: Pavlíček - Devera, Holý, Vydra, Kotaska - Srnec, Itner, Valcha, Sabo, Mašek - Procházka

střídali: Bohatý, Myšička

Teplice B U17 15:0 SK Rakovník U17

Na mladších dorostencích je v některých ze zápasů vidět manko, které oproti těmto týmům mají. Přední týmy soutěže úrovně Liberce, Jablonce, Mostu, Teplic mají za sebou účast v žákovské lize, naproti tomu valná většina našich hráčů hrála minulý rok pouze krajský přebor starších žáků.

SK Rakovník U19 1:3 (0:1) VOŠ a SOŠ Roudnice U19

V dalším utkání jsme přivítali tým z Roudnice. Hosté byli od počátku utkání aktivnější, ale za zmínku stojí jen minela Týčeho, který podběhl centrovaný přímý kop z půlky, který zapadl za jeho záda. Po přestávce naši hráči zvýšili aktivitu a důrazem a po chybě v rozehrávce hostů vyrovnat zásluhou Čadka na 1:1. Bohužel však v 82. minutě se opakovala stejná písnička z jiných utkáních, kdy naši hráči nedokázali přerušit po útočně standardní situaci brejk hostů. 1:2. V poslední minutě ještě hosté výsledek korigovali. 1:3.

Sestava:

Týče - Devera, Holý, Vydra, Kotaska - Šindler, Itner, Červený, Čadek, Mašek - Srnec

Střídali: Konopásek, Valcha, Kalaš

SK Rakovník U17 1:7 (1:2) VOŠ a SOŠ Roudnice U17 

Jako první rozvlnil síť domácí Havel, avšak to bylo ze strany našich mladších dorostenců bohužel všechno. Výkonem bez chuti, zejména ve druhém poločase dali hostům několik dárků v podobě ohromných chyb v defenzivě, a tak hosté dokázali s přehledem zvítězit.