Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

Ohnivec Městečko - SK Rakovník B 3:1 (3:1)

20. 08. 2016 - Přípravné utkání

V generálce na I. B třídu si rezerva rakovnického SK domluvila záměrně utkání v Městečku na malém hřišti, aby si hráči vyzkoušeli jaké to je hrát na malém hřišti. Neboť zápasy na malém hřišti při venkovních utkáních na rezervu čekají. I přes nepodařených prvních dvacet minut se dá tato zkušenost hodnotit velmi kladně, neboť v druhé půli rakovničtí bojovali ze všech, přikovali Městečko na vápně a snažili se o vyrovnání. Městečko ovšem svoji výhru uhájilo a po týden staré výhře nad Hředlemi porazilo dalšího nováčka I. B třídy, odkud samo spadlo zpět do Okresního přeboru.

Ohnivec Městečko – SK Rakovník B 3:1 (3:1)

Hosté byli z velmi nerovného a malého terénu zaskočeni, a tak aktivitou hýřili domácí hráči, kteří před týdnem doma nastříleli Hředlím 8 branek. V 10‘ z pravé strany odcentroval P. Šnídl a jeho spoluhráč se ve vápně zorientoval nejrychleji a prostřelil Peška – 1:0. O pět minut později po rohovém kopu napálil míč ve skrumáži P. Šnídl do Peška. Nikdo z hostující obrany na střelu nereagoval, a tak si Šnídl bez problému míč další střelou dopravil do sítě – 2:0. Výborný nástup domácích korunoval ve 23‘ Loder, který nikým nekrytý na zadní tyči zamířil hlavou do prázdné branky – 3:0. Skóre mohl zkorigovat Votroubek ve 30‘, kdy šel sám na Kučabu, ale jeho pokus o lob mu nevyšel. Ve 36‘ se do míče z dálky opřel Beneš. Kučaba v brance domácích střelu podcenil a z náruče mu vypadla za brankovou čáru – 3:1. V této době se již hosté probrali a začali postupem času diktovat tempo hry.

Do druhého poločasu hosté promíchali sestavou a změny se povedly. Především nasazení bylo o 100 % jiné než v první půli. Rakovničtí přikovali domácí na vlastním vápně. Tlak se ještě postupně stupňoval, neboť domácím docházely fyzické síly. Bohužel v dresu hostů v druhé půli nastřelili postupně břevno Kýzl po rohovém kopu hlavou, Plaček hlavou a nakonec Beneš po tvrdé střele z velkého vápna. Nadějnou pozici nevyužili ani čerstvě nastoupivší do druhé půle Krupička s M. Tvrzem. Za domácí mohli naopak vítězství definitivně potvrdit Hajný či J. Urban, kteří se dostali do otevřené hostující obrany v závěru utkání. Jejich šance ovšem lapil Pešek.

SKR B: Pešek – Rohla (46. Krupička), Kýzl, Vild, Titlbach – Votroubek, Hertl, M. Beneš, Faigl (46. M. Tvrz) – Nováček, Plaček. Trenér: Tomáš Rendl.