Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

TJ Unhošť - SK Rakovník B 2:0 (1:0)

04. 09. 2016 - 2. kolo FITPARTNER Gastro I.B třída

Ve 2. kole I. B třídy se představili fotbalisté rezervy SK Rakovník na půdě Unhošti, kde je tvrdé a nerovné hřiště. Oproti prvnímu utkání se Zlonicemi bylo v sestavě rezervy celkem 5 změn. V sestavě se ovšem objevila nová posila z Tatranu Rakovník Martin Medřický nebo velezkušený Marek Isteník.

Unhošť – SK Rakovník B 2:0 (1:0)

Hosté měli do utkání velmi dobrý vstup a hned v 5‘ se ve velké šanci ocitl Faigl, ale zamířil těsně vedle branky. Ve 12‘ vyslal M. Tvrz parádním pasem Krupičku do samostatného úniku, ale ani tento mladík Ondrejičku v brance domácích nepřekonal. Ve 22‘ si míč vybojoval Isteník a přihrávkou mezi stopery vysunul Medřického, ale ani on svůj samostatný únik nezakončil brankou. Rakovnická posila jen nastřelila Ondrejičku. O minutu později vysunul Faigl rychlým autem za obranu domácích M. Tvrze. Rychlonohý Tvrz ovšem střelou z úhlu těsně minul branku domácích. Ve 30‘ měl další šanci Faigl, ale ani tentokrát se hosté do vedení nedostali. Domácí hráli jednoduchý fotbal, když na svém malém hřišti nakopávali míče do vápna hostů, ale tam je s přehledem odvracela rakovnická obrana v čele s Plačkem a Kýzlem. Ve 43‘ rozhodčí přehlédli, že míč již přešel brankovou čáru a hosté přestali hrát, čehož využili domácí a Kejhla se štěstím překonal Hrbka – 1:0.

Domácí měli velmi dobrý vstup do druhého poločasu, když domácí rychle přesunuli hru z pravé strany na levou, kde nezachytil M. Tvrz náběh Dvořáka, který šel sám na Hrbka a s přehledem poslal domácí do dvoubrankového vedení – 2:0. Ve zbytku utkání se hosté spíše prali s těžkým terénem a nedokázali se dostat do žádné šance, zatímco domácí mohli utkání definitivně rozhodnout, když nevyužili dvě dobré šance, které skvěle vychytal Hrbek.

SKR B: Hrbek – Galia (75. Bučák), Kýzl, Plaček, Rohla (60. Čech) – Votroubek (46. Titlbach), Medřický, M. Tvrz, Krupička – Isteník, Faigl. Trenér: Tomáš Rendl.