Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

Freyburg Trubín - SK Rakovník B 3:2 po pen. (1:0)

18.09.2016 - 4. kolo FITPARTNER GASTRO I. B třída

Navzdory vydatnému dešti byl terén na malém hřišti v Trubíně stále tvrdý. Ačkoliv zápas na malém hřišti proti zkušeným bývalým hráčům Králova Dvora či Berouna připomínal velký boj. Tak si nakonec hosté z Rakovníka mohli odvést tři body.

Freyburg Trubín – SK Rakovník B 3:2 po pen. (1:0)

Ve 4‘ zahrával Kličko trestný kop z 35 metrů. Jeho tvrdou střelu Pešek jen vyrazil a u míče byl první dobíhající Porsch a poslal domácí do vedení – 0:1. Utkání se hrálo mezi vápny, kde každá standardní situace byla nebezpečná. Ve 23‘ po jedné z nich trefil hostující Kýzl hlavou břevno. Zbytek poločasu se bojovalo mezi vápny. Jinak byli oba dva gólmani bez větší práce.

Do druhého poločasu hosté změnili herní rozestavení a tím oživili svoji hru. První velkou šanci v druhé půli měl ovšem domácí Kličko v 58‘, kdy šel sám na Peška, ale při kličce si míč příliš ukopl. O dvě minuty později se do míče z 30 metrů opřel svojí levačkou M. Tvrz a parádní dalekonosná střela skončila až v šibenici Kopicovy branky – 1:1. Ještě veseleji na straně hostů bylo v 66‘, kdy Plaček našel přesným centrem Votroubka a ten hlavou poslal hosty do vedení – 1:2. V 76‘ neproměnili domácí nepřímý kop ze 3 metrů ve vápně hostů. Z následného rohu ovšem vyrovnal domácí Kličko – 2:2. Tři minuty před koncem neuspěl M. Tvrz a v posledních vteřinách zápasu hosté nevyřešili přečíslení 4 na 1.

O vítězi musely rozhodnout penalty. Za domácí proměnilo všech 5 střelců, zatímco v dresu hostů neuspěl Medřický. Plaček, Rohla a Mates naopak byli úspěšní.

SKR B: Pešek – Zd. Červený, Gašpárek, Kýzl, Jelínek (46. M. Tvrz) – Votroubek (84. Bučák), Titlbach, Rohla, Medřický, Mates – Plaček. Mužstvo vedl: Marek Tvrz.

Hodnocení M. Tvrze: Ve velmi mladé sestavě jsme si jeli minimálně pro bod. Ten sice máme, ale bodů dnes mohlo být více. Kluci utkání proti zkušenému týmu odmakali a zaslouží pochvalu.