Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

SK Rakovník B - SK Hřebeč 1:9 (1:4)

09. 10. 2016 - 7. kolo FITPARTNER Gastro I. B třída

Po zápasech s papírově slabšími týmy se rezerva rakovnického SK střetla s velmi silnou Hřebčí, která loni soutěž suverénně vyhrála, ale následný postup do vyšší soutěže odmítla. Utkání se hrálo z důvodu špatného počasí v předchozích dnech na rezervním hřišti, které nebylo v dobrém stavu. Ovšem ani tyto skutečnosti neochránily domácí mužstvo před pořádným výpraskem.

SK Rakovník B – SK Hřebeč 1:9 (1:4)

V prvních deseti minutách se hrál relativně vyrovnaný fotbal, když ani jedno z mužstev se nedostalo do brankové příležitosti. Mezi 13‘-19‘ ovšem hřebečský uragán udeřil naplno. Dlouhé balony za rakovnickou obranu, kde v ofsajdových pozicích stáli hostující hráči, kteří následně chodili sami na brankáře Hrbka. Pomezní rozhodčí ovšem k neuvěření domácí obrany i diváků ofsajd třikrát přehlédl a Hřebeč se ujala vedení 0:3. V 19‘ se po pěkné akci hostů prosadil Faktor – 0:4. Hra se vyrovnala. Šance měli i domácí hráči. Mladíci Krupička s Nováčkem šli sami na brankáře, ale ani jeden z nich při samostatném úniku na Zajíčka nevyzrál. Skóre zkorigoval ve 39‘ Plaček, který zužitkoval rohový kop M. Tvrze – 1:4.

Domácí tým se chtěl pokusit skóre zdramatizovat v druhém poločase, ale především neodejít ze zápasu s velkým debaklem. To se nakonec nepovedlo. Vyrovnaná hra pokračovala do 60‘, poté se hosté třikrát prosadili během šesti minut po nedůslednosti v rakovnické defenzivní hře – 1:7. Příležitost ke snížení měl Plaček, který šel sám na brankáře, ale trefil jen tyč. Z následného brejku zaznamenal Klavík svůj hattrick – 1:8. Definitivní podobu výsledku dal v poslední minutě zápasu Faktor, který svojí pátou brankou v zápase podtrhl ostudný výsledek pro domácí – 1:9.

SKR B: Hrbek – Votroubek, Zd. Červený, Hertl (26. Kabele), Rohla – Nováček, Medřický, Titlbach, Krupička (72. Pešek) – M. Tvrz, Plaček. Trenér: Tomáš Rendl.