Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

SK Doksy - SK Rakovník B 2:0 (2:0)

19. 11. 2016 - 13. kolo FITPARTNER Gastro I. B třída

V posledním podzimním zápase hráli hráči rezervy rakovnického SK na půdě silných Doks. Bohužel utkání se hrálo na zabláceném hřišti, které připomínalo spíše zorané pole, které je vedle hřiště. Toto se odrazilo na kvalitě utkání, protože během něj moc fotbalovosti k vidění nebylo.

SK Doksy – SK Rakovník B 2:0 (2:0)

Utkání od samého počátku bylo plné nepřesností a připomínalo boj mezi vápny. A od počátku bylo zřejmé, že kdo vstřelí první branku, tak se dostane do velké výhody. Tu bohužel vstřelilo domácí družstvo v 18‘, když hosté ztratili míč při přechodu do útoku a domácí Hlava kolmicí vyslal Škváru. Přihrávku by zachytil Plaček, ale k neštěstí hostů na těžkém terénu uklouzl a Škvára šel sám na Peška, které s přehledem pomocí tyče obstřelil – 1:0. O tři minuty později se hostům nepovedl ofsajd systém a Škvára šel znovu sám na branku. Opět v zakončení uspěl – 2:0. Ve 30‘ měli hosté obrovskou příležitost ke zkorigování skóre, protože Hertl zahrával trestný kop ze 17 metrů, ale trefil jen zeď.  Těsně před odchodem do kabin Kýzl vysunul M. Tvrze do vápna. Kieryk, bývalý brankář SK Rakovník, včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel. Rakovnický útočník udělal kličku, ale dostal se do velkého úhlu a při zakončení trefil jen boční síť.

Druhý poločas mnoho zajímavého nenabídl, protože terén byl horší a horší. Hosté si vytvořili jen jednu zajímavou příležitost, když M. Tvrz v 75‘ našel na vápně Titlbacha, který ovšem v dobré pozici přestřelil Kierykovu branku. Domácí mohli utkání definitivně rozhodnout, ale dvakrát v dobré příležitosti neuspěli.

SKR B: Pešek – Zd. Červený, Kýzl, Plaček, Faigl (70. Titlbach) – Hovorka, Kabele, P. Tvrz (59. Čech), Hertl (67. Krupička), Votroubek (80. Mužík) – M. Tvrz. Mužstvo vedli: Petr Kýzl a Marek Tvrz.