Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

SK Rakovník B - FC Přední Kopanina B 3:1 (2:1)

neděle 19. 02. 2017 - Přípravné utkání

Ve svém druhém přípravném utkání nastoupila rezerva SK Rakovník proti rezervě Přední Kopaniny. Účastníkovi pražské I. B třídy. Utkání se odehrálo na umělé trávě v Rynholci. Rakovnickému týmu se podařilo navázat na podařený výkon z Kadaně a zatím jsou výsledky i herní projev příslibem pro jarní část.

SK Rakovník B – Přední Kopanina B 3:1 (2:1)

Utkání přitom pro Rakovnické nezačalo vůbec dobře, protože hned ve 2‘ Plaček chybnou přihrávkou poslal do velké šance hráče hostí, který se svojí šanci nepohrdl  - 0:1. Branka rakovnickou rezervu nakopla. Začalo se hrát jen na jednu branku, ovšem koncovka byla žalostná. Postupně velké šance neproměnili Krupička, Votroubek, Jirásek i Plaček. Vrchol střelecké potence přišel ve 25‘, kdy Hertl neproměnil pokutový kop. O pět minut později udělal Krupička Jelínkovi kličku a s přehledem zakončil do odkryté branky – 1:1. Zaslouženou druhou branku rakovnické rezervy vstřelil Fojtík, který režíroval ve středu pole hru s Kokšálem a Hertlem. Fojtík střelou z vápna nedal Jelínkovi šanci – 2:1.

Do druhého poločasu rakovnický tým výrazně prostřídal sestavu a do šancí se dostali i hosté. Samostatný únik hostů zlikvidoval skvělý Kabele. Rakovničtí měli další šance, ale koncovka opět nebyla efektivní. V 70’se prosadil Krupička po parádní akci Čecha s Vildem – 3:1. Rakovnická rezerva ve svém druhém přípravném utkání zvítězila po velké územní převaze.

Hodnocení P. Kýzla: Se zápasem jsem spokojen, vyzkoušeli jsme několik variant ohledně rozestavení hráčů v poli. Mužstvo působí kompaktně. Další přátelský zápas odehrajeme v neděli 5. března proti našim starším dorostencům, kteří patří ke špičce středočeského fotbalu.

SKR B: Pešek (46. Kabele) – Zd. Červený, Rohla, Plaček, Nováček – Votroubek, Hertl, Fojtík, Kokšál, Jirásek – Krupička. Střídali: Vild, Mates, Titlbach, Čech, Kýzl. Hrající trenér: Petr Kýzl.