Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

SK Rakovník B - TJ Unhošť 1:2 po pen. (0:1)

neděle 02. 04. 2017 - 15. kolo FITPARTNER Gastro I. B třída

Ke svému prvnímu domácímu zápasu v novém roce nastoupila rezerva SK Rakovník proti Unhošti. Byl to důležitý duel dvou týmů bojujících o záchranu. Domácí rezerva bohužel nenavázala na dobrý výkon z druhé půle ve Zlonicích.

SK Rakovník B – TJ Unhošť 1:2 po pen. (0:1)

Vstup do zápasu vyšel lépe hostům, kteří se od počátku utkání prezentovali svojí klasickou hrou. Dlouhými míči na křídla. Brankovou šanci si ale nevytvořili. To před brankou hostů podobně nebyl žádný rozruch. Největší šanci domácích v první půli měl ve 30‘ Trégr při samostatném úniku, ale trefil jen ruce Ondřejičky. Do vedení se hosté dostali před poločasovou přestávkou, kdy míč dotlačil za Peškova záda Kejha – 0:1.

Vyrovnání přišlo v 50‘, kdy byl ve vápně faulován Plaček a nařízenou penaltu proměnil M. Tvrz – 1:1. Oboustranně se nehrál příliš koukatelný fotbal. Domácím vázla kombinace a hosté se také dlouhými nákopy příliš neprosazovali. Velkou šanci měli hosté, kteří šli sami na branku, ale Pešek dobrým zákrokem domácí podržel. Utkání se dohrálo bez vážnějšího momentu ve vápnech.

O vítězi musely rozhodnout pokutové kopy. V domácím dresu hned v první sérii neuspěl Plaček, a když hosté všech 5 kopů proměnili, tak si odvezli bonusový bod. Za domácí proměnil M. Tvrz, Pešek, Kýzl a Beneš.

SKR B: Pešek – Votroubek, Plaček, M. Beneš, Nováček – Trégr (61. Kýzl), Fojtík (29. Titlbach), R. Hamouz, Mezei – M. Tvrz, Krupička. Trenér: Petr Kýzl.

Hodnocení P. Kýzla: Opět jsme prospali první poločas. Naší hře chyběl především důraz a nepřesností přihrávek se to jen hemžilo. Ve druhém poločase jsme se dostali trochu do hry. Podařilo se nám vyrovnat. Remíza je spravedlivá.