Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cb

Čechie Velká Dobrá - SK Rakovník B 5:0 (1:0)

sobota 08. 04. 2017 - 16. kolo FITPARTNER Gastro I. B třída

Velká Dobrá se v tabulce nachází ve spodní polovině tabulky, ale její výkony tomu neodpovídají. Už v podzimním duelu, kdy rezerva SK vyhrála na penalty (2:2) Dobrá ukázala, že je hodně kvalitním týmem.

Velká Dobrá – SK Rakovník 5:0 (1:0)

Od začátku utkání domácí ukazovali, že směrem dopředu budou hodně zlobit hostující obranu. Držení míče bylo v prvním poločase sice vyrovnané, ale hosté nedokázali vážněji ohrozit legendárního Zlatu v brance. Toho za celý zápas ohrozil jen Hertl střelou z vápna po pěkné kombinační akci a finální přihrávce M. Tvrz. Střela Hertla z 29‘, ale byla zblokována na rohový kop. Padesátiletý Zlata za celý zápas neměl zákrok. Remízu udržel Pešek, který vychytal samostatný únik domácího hráče. Bohužel se domácí prosadili ve 40‘, kdy po standardní situaci hosté nereagovali na odražený míč a chytrou tečí po střele poslal domácí do vedení Andruchovič – 1:0.

Vstup do druhého poločasu hostům nevyšel. Hned po třech minutách hosté špatně sehráli ofsajd systém a Porazil šel sám na Peška. V zakončení jej s přehledem obstřelil a nasměroval domácí za vítězstvím – 2:0. Do konce zápasu bylo na hřišti už jen jedno mužstvo. Dobrá přidala další tři branky. Dvě branky navíc ještě Pešek chytil. Hattrickem se na výhře domácích podílel Andruchovič a jednu branku přidal Volman – 5:0.

SKR B: Pešek – Beneš, Rohla, Plaček, Nováček – Čech, Fojtík, Hertl (46. Trégr), P. Tvrz (57. Mezei) – M. Tvrz (65. Kabele). Trenér: Petr Kýzl.

OHLASY:

Marek Tvrz - útočník

Naše hra nemá žádný řád, nefunguje komunikace. V obraně děláme chyby, v záloze vázne kombinace a já v útoku nepodržím míč, aby si obránci mohli odpočinout. Chceme-li hrát takto i další zápasy, tak nás čeká nesmírně těžké jaro. Musíme vše změnit. Každý včetně mě si v zápase s Trubínem musí sáhnout na dno a společně musíme ukopat tři body. Neexistuje, abychom doma Trubín neporazili.

Petr Kýzl – trenér

Je těžké vůbec něco hodnotit. Nic jsme nepředvedli, nedokázali si přihrát balon. Dostali jsme pět branek a nevypracovali si žádnou pořádnou šanci.

Tomáš Pešek – brankář

Neplnili jsme pokyny trenéra a dopouštěli jsme se zbytečných chyb, které soupeř potrestal. Celkově jsme předvedli špatný výkon, nenechali na hřišti všechno a nevytvořili jsme si žádnou větší šanci. Věřím, že jsme si nejhorší zápas jara právě teď vybrali.