Partneři klubu:
Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR 

SK Rakovník U-19 - SK Rakovník B 5:2 (3:0)

středa 19. 07. 2017 - Přátelský zápas 

Rakovník – Původně měli starší dorostenci nastoupit ve středu od 19.00 s pražským Zličínem, hrajícím I. A třídu mužů. Pražané ale utkání odvolali. Rakovničtí vytvořili náhradní plán a s dorostenci, připravující se na Českou divizi dorostu, si zahrála rezerva. Toto utkání se hrálo již v zimě, kdy rezerva vyhrála 7:1. Dorostence tehdy zničil pěti góly nynější kouč dorostu Marek Tvrz.

SK Rakovník U-19 – SK Rakovník B 5:2 (3:0)

Oba dva týmy nastoupili velmi opatrně. První šanci a hned velkou měl zkušený Fojtík, ale pokutový kop poslal jen do břevna Loučkovy branky. Ve 12‘ O. Hula vyslal dlouhým míčem Mezei, který připravil ještě lepší pozici Kalašovi, který se nemýlil – 1:0. O dvě minuty později krásnou individuální akci předvedl O. Hula, ale Špaček akci zakončil střelou nad. Další obrovskou šanci měl Mezei, který šel úplně sám na Peška. Příležitost ovšem vyřešil zakončením jen do brankáře rezervy. Po půl hodině hry aktivně hrající dorostenci navýšili vedení, kdy Špaček vyslal Kalaše – 2:0. Ve 34‘ Kalaš uvolnil Mezeie, který udělal Peškovi kličku a zakončil do prázdné branky – 3:0.

V 52‘ trestný kop J. Hamouze Louček vyrazil a nikým neatakovaný Nováček zakončil do prázdné branky – 3:1. Dorostenci ale zareagovali pěkným fotbalovým momentem, kdy O. Hula vybojoval míč, předložil jej Kalašovi, který ranou do šibenice zkompletoval hattrick – 4:1. V 57‘ se pěknou individuální akcí blýskl hrající trenér rezervy Kýzl, ale své zakončení poslal jen do tyče Loučkovy branky. Dorostenci byli dále při chuti a v 63‘ využil Kalaš pasu Bučáka a střelou na zadní překonal Peška – 5:1. Poslední slovo měl v 70‘ veterán Plaček, který po rohovém kopu upravil skóre na konečných 5:2.

Marek Tvrz /trenér U-19/: Z utkání jsem měl obavy po náročném úterním tréninku. Šedesát minut jsme ale hráli velmi dobře, kdy jsme utkání rozhodli. Těší mě, že začínají postupně fungovat na hřišti věci, které jsou pro naši hru nezbytné. Postupně budeme zapracovávat další. Mrzí mě ovšem slabší produktivita v zakončení.

Petr Kýzl /trenér B/: Kluky z béčka jsem dal narychlo dohromady a zápas byl vůbec prvním setkáním v nové sezoně. Zkoušeli jsme nějaké nové hráče, kteří by u nás měli zájem hrát. Utkání bylo prospěšné pro oba dva týmy.

SKR U-19: Louček – Zoufalý, Hula J., Trégr, Jelínek – Devera, Čadek, Špaček – Hula J., Mezei, Kalaš. Střídali: Čech 00, Bučák. Trenér: Marek Tvrz.

SKR B: Pešek – Formento, Beneš, Plaček, Nováček – Mareš, Titlbach, Fojtík, Hertl, Krupička – Libecajt. Střídali: Hamouz J., Kýzl. Trenér: Petr Kýzl.