Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

SK Rakovník B - FK Vroutek 10:2 (6:0)

sobota 23. 02. 2019 - 2. přípravné utkání

Rakovník - Rezerva ke svému druhému přípravnému utkání nastoupila na přírodní trávě na Zátiší. Soupeřem byl přední klub ústecné I. A třídy - FK Vroutek, který ovšem v utkání přijel bez několika hráčů a domácí mužstvo muselo hostům zapůjčit ještě dva hráče. Domácí do utkání vstoupili s ranním tréninkem v nohách.

Pouze počátek utkání byl vyrovnaný. Úvodní šanci hostů nevyužil náš hráč Červený, který nastoupil za hosty. Následovala řada pohledných akcí přes střed hřiště a následný posun hry na rychlá křídla. Do vedení domácí poslal Faigl - 1:0. Vyrovnat mohl Červený, který nevyužil špatné rozehrávky domácích a zamířil jen do Peška. Po této šanci následovala exhibice domácích a poločasové skóre 6:0 bylo pro hosty ještě milosrdné.

Druhý poločas nabídl stejný obraz hry. Velké množství šancí domácích hráčů. Za stavu 7:0 se hosté prosadili z ojedinělé šance - 7:1. Postupem hry tempo domácích polevilo a ve zbytku zápasu domácí vstřelili ještě tři branky, když hosté již pouze korigovali - 10:2.

Zatímco první přípravný zápas s Rokycany přinesl vysokou prohru s výborným soupeřem, který bojuje o postup do divize, tak druhé přípravné utkání přineslo prostor pro trénink kombinace. Příští víkend čeká rezervu náročná zkouška s účastníkem Krajského přeboru Novým Strašecím. Utkání se hraje od 14.00 na Zátiší.

Branky SKR B: Mareš 2x, Faigl 2x, P. Tvrz, Jirásek, Kalaš, M. Krupička, Špaček.

SKR B: Pešek - P. Tvrz, Fojtík, Weis, Titlbach - Mareš, Sklenka, Koch, Gregor, Faigl - M. Krupička. Střídali: Nováček, Kalaš, Špaček, Jirásek, Kýzl. Trenér: Zdeněk Weis.

Zdeněk Weis, trenér: ,,Přátelský zápas jsme sehráli po dvoufázovém tréninku v pátek a v sobotu dopoledne doplnění o tři hráče z A-týmu. Soupeř byl unavený po soustředění a především byl hodně oslabený. Toho jsme využili a vysoko vyhráli. Vroutek se nám bude chtít vyrovnat 17. března v odvetě, tedy v posledním přípravném zápase před sezónou."