Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

SK Rakovník B 0:3 (0:1) Slavoj Žatec

V sestavě rezervy se opět objevilo několik mladých hráčů. První poločas se hrál mezi vápny a žádný z týmů se nedostával do žádné velké šance. Domácím chyběla především finální fáze hry. A když už to vypadalo, že první poločas skončí bezbrankovou remízou, tak uprostřed hřiště chyboval v rozehrávce Weis a hostující útočník ve 44. minutě poslal hosty do vedení. 0:1.

Ve druhém poločase byli aktivnější hosté, avšak do šancí se dostávali pouze po hloupých chybách domácích. Dvě ze tří šancí proměnili, a tak v posledním přípravném utkání rezerva podlehla 0:3.

Rezerva staruje soutěžní ročník již tuto sobotu - 10.8. od 17h na půdě exkrajského Libušína.