Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Libušín 6:1 (1:0) SK Rakovník B

K prvnímu utkání zajížděla rezerva na půdu Libušína, který ještě minulou sezónu hrál Krajský přebor. Velezkušené domácí mužstvo své zkušenosti zúročilo především ve druhém poločase, kdy trestalo všechny chyby hostů.

Úvod utkání se odehrával především mezi vápny, ač míč na svých kopačkách drželi více hosté, avšak bez účinku. A tak z jediné šance sev prvním poločase prosadil Křemen, když se protlačil středem mezi několika bránícími obránci hostů, překonal Buchláka, za kterého na brankové čáře ještě zaskakoval Pelc, ale míč, mířící do sítě, nedokázal odkopnou včas. 1:0. Do poločasu však mohli hosté srovnat, Červený z bezprostřední blízkosti přehlavičkoval branku domácích a později míč do sítě nedokázal dostat ani Kalaš.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, v šanci se mohl objevit Kalaš, ale na vypadnuvší míč z rukou domácího brankáře nezareagoval včas. Potrestání přišlo záhy, když na přízemní centr od postranní čáry si naběhl Křemen a z blízkosti překonal Buchláka. V 59. minutě si Buchlák špatně postavil zeď a Křemen ji po zemi obstřelil. 3:0. Výsledek v osudí nechtěl nechat Pucholt, a tak se do míče opřel z 35 metrů a nádhernou dělovkou snížil. 3:1. Hosté se nadechovali k tlaku, který však po několika minutách otupilo neodpískání faulu ve středu hřiště na Kalaše, hosté se řítili v přečíslení na Buchláka a svoji čanci dokázali proměni. 4:1. V tu chvíli bylo víceméně po zápase a domácí středopolař Čurda ještě zvýšil dvěma přesnými zásahy. 6:1.