Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Za naší rezervou je další těžký test na půdě velezkušeného Vestce

Domácí od začátku zápasu sice drželi míč na svých kopačkách, šance však dlouho nepřicházela. Po půl hodině se dostal do šance domácí hráč, jehož šanci však Pešek skvěle zlikvidoval. Domácí se však dočkali ve 41. minutě, kdy pohlednou kombinaci zakončili z bezprostřední blízkosti. 1:0.

Ve druhé půli chyboval domácí Bílek, kdy poslal špatnou malou domů, Rohla však ve své šanci selhal. O pár minut později po výkopu Peška se opět řítil na branku Rohla, avšak opět tváří v tvář selhal. Poté již opět diktovali jasně těmpo hry domácí, kdy přidali dalši 3 branky.

Sestava:

Pešek - Jirásek, Šindler, Šika (71 Faigl), Pelc - Rohla, Pucholt, Weis, Červený Jan, Vilímek - Mareš