Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

SK RAKOVNÍK B 0:3 (0:0) CHLUMEC

Úvodní minuty patřily hostům, avšak to vše vedlo jen ke dvoum standardkám. Poté se otěží zápasu ujali naši hráči, kdy sice drželi míč, ale útočné akce postrádali přesnost, rychlost, moment překvapení. Do první šance se však dostali hosté, Buchlák časným vyběhnutím neměl se střelou hostujícího hráče žádný problém. Poté se po centru Ducára dostal do šance Tvrz, avšak rybičkou hlavičkoval nad. Poté zahrozili opět hosté, kdy šli po rohu domácích do rychlého kontru, avšak Buchlák svůj tým podržel. První branku domácích mohl vstřelit Ducár, když se po centru Vilímka dostal do šance Tvrz, jeho střelu hostující brankář zlikvidoval, Tvrz, zády k brance, posunul míč lépe stojícímu Ducárovi, který místo technické střely k tyči volil razanci a míč skončil vysoko nad brankou. To bylo v prvním poločase vše.

Před začátkem druhé půle bylo jasné, že kdo vstřeli první branku, zápas zřejmě překlopí dost na svojí stranu. Pár nadějných akcí a snažení utnul vždy - ofsajd,neofsajd - zvednutým praporkem pomezní rozhodčí Zuskin. Bohužel to byli hosté, kteří v 60. minutě proměnili nařízený pokutový kop, po sporném zákroku Pelce. Bylo ještě hůře, když v 75. minutě hosté odskočili na rozdíl dvou branek, kdy Pelc špatně odkopl míč, namazal jej doslova hostujícímu krajnímu záložníkovi, který našel volného hostujícího útočníka a ten se osamocený ve vápně nemýlil. Domácí byli spíš v křeči, než aby se dostávali do nějaké šance, a tak v nastavení obdrželi ještě třetí branku. 0:3.

Hlavním problémem našeho týmu je přímočarost a efektivita v zakončení. Už to není o tom že si vypracujeme, podobně jako v minulém ročníku 5 nebo 6 šancí. Již rozhodují maličkosti.

Sestava:

Buchlák - Pelc, Kýzl, Šindler, Mareš - Rohla, Pucholt, Červený Jan, Tvrz P., Vilímek - Ducár

Střídali: Devera, Srnec a Kotaska