Pivovar KrušoviceFroněk – dopravní stavbyMarius PedersenUmbroArboeraSecuritasStředočeský krajlogo viola cbEnergie sedalogo loex cblogo rakovnik cbMSMT_CR

Mníšek pod Brdy 3:1 (0:0) SK Rakovník B

První poločas přinesl vyrovnanou podívanou, i když na svých kopačkách drželi více míč domácí hráči, ale vedlo to jen k několika střelám z dálky, nebo centrovaným míčům, se kterými si však obrana hostů dokázala poradit. Naše rezerva hrozila z brejků, po jednom z nich si Pelc narazil před vápnem domácích s Kýzlem, avšak slabou střelou pouze prověřil připravenost domácího brankáře. Dále se do obrovské šance dostal Pucholt, ale pokus z bezprostřední blízkosti domácí brankář vyškrábl na roh. Následovala šance Šindlera, který si však v poslední chvíli míč ukopl a domácí brankář kočičím skokem pod jeho nohy zmařil gólovou situaci.

Druhý poločas nabídl podobný obrázek hry, po jedné rychlé akci hostí, vysunul Pucholt krásnou uličkou Pelce, který se řítil sám na brankáře a proměnil. 0:1.  Domácí nesložili zbraně a po standardní situaci ze strany dotlačili míč do sítě. 1:1. V závěru zachytil špatný výkop Peška hostující hráč a dělovkou zpoza vápna mu nedal šanci. 2:1. V poslední minutě ještě domácí dokázali střelou z dálky zvýšit na konečných 3:1.