Posázavan Poříčí nad Sázavou - SK Rakovník 1:2 po pen. (1:0)

16. 04. 2016 - 21. kolo Krajský přebor

Ve 14‘ pronikl do vápna hostů rychlonohý domácí hráč a po kontaktu s Červeným byla rozhodčím Lafkem zapískána penalta. Tu sebejistě proměnil Havlíček – 1:0. Podobný zákrok nastal o dvě minuty později na druhé straně, ale to píšťalka zůstala němá. Ve 28‘ zahrával Beneš volný kop ze 40 metrů od pomezní čáry a přesným pasem našel hlavu nekrytého Severina, který ovšem zamířil těsně nad Kondelíkovu branku. V 45‘ prověřil pozornost Kondelíka z trestného kopu z 20 metrů Isteník. Kondelík ovšem střelu do šibenice bravurně lapil.

I v druhém poločase se na velmi malém hřišti hrál především fotbal mezi vápny, kde bylo k vidění mnoho osobních soubojů. Více ze hry měli ovšem hosté z Rakovníka, kteří si na rozdíl od domácích vytvořili nějaké šance. V 60‘ se po akci Jiráska a Sklenky dostal k zakončení z vápna Bystřický. Jeho technickou střelu k pravé tyči zlikvidoval Kondelík parádní robinsonádou. V 71‘ našel Sklenka po rohovém kopu centrem hlavu Severina, který trefil břevno. Následný volej Pucholta byl zblokován. V 78‘ hodil Severin do vápna dlouhý aut, kde vznikla obrovská skrumáž. Nejlépe ze zorientoval kapitán Fojtík a propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:1.

Branky: 14. z pen. Havlíček – 78. Fojtík

Penalty proměnili: Peroutka, Havlíček, Vosáhlo, Pohorský – Červený, Hertl, Sklenka, Fojtík a Isteník.

Penaltu neproměnil: Křivohlavý – 0.

SKR: Šimek – Beneš, Fojtík, J. Červený, Severin – Jirásek (65. Gašpárek), Sklenka, Pucholt (90.+2. Hertl), Bystřický (69. Gregor), P. Tvrz – Isteník. Trenér: Miroslav Procházka.