SK Poříčany - SK Rakovník 3:2 (1:1)

09. 10. 2016 - 9. kolo ONDRÁŠOVKA Krajský přebor 

V 9. kole Ondrášovka krajského přeboru zavítali hráči SK Rakovník na půdu do Poříčan, kde je malinké hřiště a domácí tým se prezentuje velmi tvrdou hrou. Hostující hráči chtěli odčinit domácí porážku s Tuchlovicemi a před okresním derby s Novým Strašecím se zvednout. To se bohužel nepovedlo. Navzdory tomu, že Rakovničtí hráli od 37‘ v početní výhodě.

SK Poříčany – SK Rakovník 3:2 (1:1)

Po opatrném začátku se do první šance dostal domácí Sedláček, který šel sám na Kabeleho v 11‘. Hostující brankář parádním zákrokem zabránil domácím jít do vedení v zápase. Domácí se přeci jenom dočkali ve 26‘, kdy ve vápně fauloval Sklenka a Sedláček s přehledem proměnil pokutový kop. Ve 37‘ po rohovém kopu Fojtíka dobře hlavičkoval Červený a domácí kapitán Touš jeho hlavičku zastavil až na brankové čáře rukou. Následovala červená karta pro domácího kapitána a pokutový kop, který ovšem Fojtík napálil jen do břevna. Ve 44‘ se hostům povedla parádní akce, když si na dlouhý míč za obranu naběhl Sklenka. U míče byl dříve než domácí brankář, sklepl si míč hrudníkem okolo něj a zakončil do odkryté branky – 1:1.

Druhý poločas začali lépe domácí, když se v 50‘ prosadili po rychlém brejku a střídající Puk se nemýlil – 2:1. Domácí tým se stáhl na své vápno a hosté se nemohli dostat do žádné příležitosti. Rozruch přišel až v 80‘, ale před brankou hostů, když se po ztrátě míče hostů a rychlém brejku prosadil znovu Puk – 3:1. V 85‘ Sklenka po sklepnutí Pucholta napálil míč z 20 metrů a domácí brankář byl proti jeho střele krátký – 3:2. Utkání se dohrálo u rohového praporku na polovině hostů.

SKR: Kabele – Beneš, J. Červený, Fojtík, P. Tvrz – Mareš (59. Jirásek), Pucholt, R. Hamouz (71. Faigl), Sklenka – Vild, Nwogu. Trenér: Libor Šíma.