SK Rakovník - FK Brandýs nad Labem 0:1 (0:0)

neděle 12. 03. 2017 - 16. kolo Ondrášovka KP

SK Rakovník – Brandýs nad Labem 0:1 (0:0)

V první šanci zápasu se zjevil ve 4' Dratva po výborném rohu Sklenky. Jeho hlavička šla těsně nad branku. Ve 12' přišla další obrovská šance domácích. Sklenka znovu parádně rozehrál rohový kop a Gašpárkovu hlavička skvělou robinsonádou vytáhl brankář Janeček. Třetí šance domácího týmu přišla po dvaceti minutách hry, když Pucholt vybojoval míč ve středu hřiště a vysunul Červeného. Jeho střela těsně minula zadní tyč. Hostující tým se v prvním poločase dostal jen do jedné šance a to po špatném odkopu brankáře Kabeleho, ale hostům chyběl větší klid v koncovce.

Druhý poločas nabídl podobný obraz hry. Brandýs měl územní převahu, ale ze hry se nedostal do žádné šance. Podobně na tom byli domácí. Hrálo se mezi vápny. V 82' přišla série tří rohových kopů před domácí brankou. Bohužel Stross svoji hlavičku nasměroval do Červeného, od kterého se míč odrazil za záda bezmocného Kabeleho. Domácí si v závěru vytvořili mírný tlak, ale bez brankové příležitosti.

SKR: Kabele – Vild, Gašpárek, Polák, Severin (56. Čech) – Jirásek (79. Mareš), Sklenka, Dratva (30. R. Hamouz), Pucholt, P. Tvrz – J. Červený. Trenér: Libor Šíma.