A-MUŽSTVO POSTUPUJE DO DIVIZE A!

pondělí 03. 07. 2017 

Řídící komise Čechy vhodně vyhodnotila, že být v jedné divizní skupině s městským rivalem z Tatranu by nebylo vhodné. Ano, diváci jsou sice ochuzeni o atraktivní derby, ale na druhou stranu by do Rakovníka jezdili stále ty samé týmy. Navíc postup našeho týmu se urodil až po losovacím aktivu, protože těsně před losovacím aktivem se místa v Divizi C vzdaly Uhelné sklady. Jejich místo v Divizi C nakonec zaujaly ze Středočeského kraje třetí postoupivší Zbuzany a náš tým zamířil do Divize A. Rakovnický divák bude mít možnost vidět, co nejvíce divizních týmů. 

Soupeři ve FORTUNA Divizi A:

MFK Dobříš, Tatran Sedlčany, SK Klatovy, FK Hořovicko, Karlovy Vary, Český Krumlov, Mariánské Lázně, Malše Roudné, Olympie Březová, Soběslav, Petřín Plzeň, SK Jankov, Doubravka, TJ Přeštice, Aritma Praha.

 

(mt)