FK Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (0:0)

sobota 15. 07. 2017 - Předkolo MOL Cup

Hořovice - V předkole MOL cupu čekal velmi zajímavý soupeř. FK Hořovicko ještě loni hrálo třetí nejvyšší fotbalovou soutěž ČFL. K utkání mužstvo odjelo bez řady klíčových hráčů. Domácí tým ale také prošel výraznou obměnou kádru a pod vedením nového trenéra Novotného bude zapracovávat mladé talenty.

Utkání bylo od počátku velmi bojovné, neboť před zápasem přišel vydatný déšť. V první půli domácí mladík trefil břevno a naopak do vedení mohli jít Rakovničtí. V 33' byl faulován Hamouz a Sklenka kopal pokutový kop, který ovšem zneškodnil brankář Herco.

Druhý poločas měli domácí dvě velmi dobré šance, ale obě zneškodnil Hejcman. Když už se oba dva týmy připravovaly na třiceti minutové prodloužení, tak v 87' využili domácí špatného odkopu Hejcmana a z následného útoku rozhodl Bělohlávek - 1:0.

SKR: Hejcman - P. Tvrz, Gašpárek, Polák, Severin - Jirásek, Sklenka, Dratva (88. Mareš), R. Hamouz, Čech - Spal. Trenér: Libor Šíma.