FK Motorlet Praha - SK Rakovník 2:0 (2:0)

sobota 22. 07. 2017 - Přípravné utkání

PROVĚRKA OD ŠPIČKOVÉHO DIVIZNÍHO TÝMU

Jinočany – Jak rakovnický SK, tak pražský Motorlet vypadly v předkole MOL cup minulý víkend. Motorlet v loňské sezoně sahal po postupu do ČFL, který ovšem mužstvu unikl v poslední minutě v Mariánských Lázních inkasovanou brankou.

Motorlet Praha – SK Rakovník 2:0 (2:0)

V sestavě hostů se představili dvě nové letní posily – Jakub Krupička, mládežnický odchovanec SK Kladno, a Zdeněk Schwendt, který se do týmu vrací po 3,5 letech. Motorlet Praha od začátku naznačoval svojí mimořádnou kvalitu. Hru celého týmu řídil exreprezentant Jan Rajnoch. V 11‘ se domácím povedla pěkná kombinační akce po levé straně, kterou zakončil střelou z hranice pokutového kopu do protipohybu Peška Lukič – 1:0. V 39‘ zahrával Motorlet volný kop z 20 metrů. Domácí hráč nastřelil ruku Pucholta a Motorlet mohl navýšit skóre. Zkušený Rajnoch nedal Peškovi z penalty šanci – 2:0. Skóre mohl ještě navýšit po volném kopu Rajnoch, ale hlavičkoval jen do připraveného Peška.

Druhý poločas začali velmi aktivně hosté. V 50‘ se prezentoval individuální akcí Schwendt, ale stav se neměnil. Rakovnická posila měla také další příležitost, ale znovu rakovnický záložník nebyl úspěšný. Domácí si v druhém poločase vypracovali ještě jednu šanci, ale přestřelili branku. Podobně si vedl také rakovnický Mareš. Pro Rakovník to byla výborná prověrka na divizní sezonu od týmu, který rozhodně bude favoritem Divize B.

SKR: Pešek – J. Krupička, Gašpárek, Polák, Severin – Jirásek, Sklenka, D. Dratva, Pucholt, Z. Schwendt – J. Červený. Střídali: L. Dratva, P. Tvrz, Čech, R. Hamouz, Mareš, Titlbach. Trenér: Libor Šíma.