Spartak Příbram - SK Rakovník 0:1 (0:1)

sobota 03. 02. 2018 - Přípravný turnaj

Spartak Příbram – SK Rakovník 0:1 (0:1)

Do utkání o třetí místo Rakovník dal šanci hráčům z B-mužstva a i dorostencům. Mužstvo pod vedením hrajícího trenéra Petra Kýzla podalo sympatický výkon. Aktivitou hýřil především Mareš. Svoji první šanci Mareš v 19‘ ještě nevyužil. Pár minut před koncem poločasu již byl úspěšný a s notnou dávkou štěstí dostal míč do branky Příbrami – 0:1.

Druhý poločas mohli Rakovničtí zvýšit, ale dvakrát Čech a jednou P. Tvrz své šance nevyužili. Příbram mohla vyrovnat, ale velmi dobře pracovala obrana v čele s brankářem Peškem.

P. Kýzl: „Utkání jsme zvládli velmi dobře po taktické stránce. Zejména defenzivní činnost byla velmi dobrá. Škoda ovšem, že jsme neproměnili více brankových šancí, protože výsledek mohl být jednoznačnější.“

SKR: Zach (41. Pešek) – J. Krupička (41. L. Krupička), Trégr, Beneš, Titlbach – Mareš, R. Hamouz, Kýzl, Čech, P. Tvrz – Gašpárek. Hrající trenér: Petr Kýzl.

Výsledky turnaje:

Semifinále – Spartak Příbram – Tatran Sedlčany 1:2, SK Rakovník – 1. FK Příbram 1:3.

O 3. místo – Spartak Příbram – SK Rakovník 0:1

Finále – Tatran Sedlčany – 1. FK Příbram 0:9