Kdo se zapojil do přípravy A mužstva?

První zvučnou posilou se stal Martin Klein

Tento 35 letý stoper je odchovancem Zbrojovky Brno, ze které zamířil do Sparty Praha, se kterou získal i mistrovský titul. Za Spartu si zahrál dokonce i věhlasnou Ligu mistrů a to již ve svých 17 letech. Dále působil v Teplicích, tureckém Konyasporu, maďarském Ferencvárosi a dále si zahrál také kazašskou ligu. 

Zapojili se 2 hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Olympie Radotín (ČFL)

Václav Milec
Tento 26 letý hráč začínal s fotbal v klubu SK Slavia Praha, v mládeži působil v dalších klubech - Dukla Praha, Motorlet Praha. Mezi dospělými nastupoval za tyto kluby: Viktoria Žižkov, Nové Strašecí, FC Písek a Olympii Radotín.

Denis Pelyak
Tento 23 letý hráč je odchovancem SK Slavia Praha, kde působil až do roku 2017. V dospělém fotbale si zahrál za Dobrovice a Olympii Radotín.

Další nové tváře:

Michal Rendla
Tento 28 letý hráč je odchovancem SK Kladno. V dospělém fotbale nastupoval dále za tyto kluby - FK Čáslav, FC Písek, Králův Dvůr a naposledy hrál druhou nejvyšší soutěž za Chrudim.

Mladíci na cestě zpět do Rakovníka? 

Jaroslav Rohla 
Tento devatenáctiletý hráč hrál v mládeži nejprve v SK Rakovník, aby si následně zahrál v mládeži i za Spartu Praha. V mládežnických týmech nastupoval ještě za SK Kladno, Admiru Praha, Bohemians 1905 a Motorlet Praha, kde působil naposledy.

Jan Šrédl
Tento osmáctiletý hráč je ještě věkem dorostenec. Do přípravy s A týmem se zapojil již v zimě. Naposledy působil v týmu staršího dorostu SK Kladno.

Marek Pelc 
Tento devatenáctiletý hráč v mládeži nastupoval za Tatran Rakovník, ale časně se přesunul do Dukly Praha. V kategorii dospělých působil v Dukle Jižní Město.