První 3 body v ČFL!

 V dalším domácím utkání jsme přivítali, pro nás již známého soupeře z minulé sezony - vítěze Divize A - Admiru Praha. Trenérovi našeho týmu chyběli stále zranění Dolák (může chybět ještě až 3 týdny) a Rendla, který nebude k dispozici ještě až 6 týdnů.

Úvod patřil našim hráčům, kteří udávali tempo hry, ale k více než k pár závarům ve vápně hostí nedošlo. A tak ve 31. minutě utkání udeřili po přízemním centru hosté. 0:1. Hosté se do šancí jinak nedostávali a hráli spíše pasivně. 

Do druhé půle trenér Šíma prostřídal a náš tým začal vysokým presinkem dostávat hosty pod tlak. Šance dlouho nepřicházela, až v 57. minutě utkání zatáhl míč Červený, servíroval jej Tvrzovi, který však na míč nedosáhl. V 64. minutě, krásná kombinace středem hřiště, na jejíž závěru chyběl Červenému pouze krok. V 75. minutě míč hlavou před bránu vracel Klein, do zakončení se dostal opět Tvrz, ale hostující brankář jeho hlavičku skvěle zlikvidoval. V 82. minutě to přišlo, první gól po 22 letech v ČFL.... Sklenka si narazil na straně s Pelyakem, který nacentroval míč do vápna, k tomu se dostal Tvrz a nekompromisně hlavou překonal hostujícího brankáře. A domácí fanoušci za chvíli jásali ještě více, a to když míč do branky zatočil Sklenka a hostující kapitán ho nedokázal vyhlavičkovat. 2:1.

Sestava : Kimia – Pelyak, Klein, Krupička, Razím (46. P. Tvrz) – Sklenka, Duchoň ,Červený (90. Čech), Hamouz (80. Severin) – Schwendt (46. Hejda), Milec.