SK Hřebeč - SK Rakovník B 3:0 (2:0)

sobota 06. 05. 2017 - 20. kolo FITPARTNER Gastro I. B třída

Rezerva SK Rakovník se v dalším kole I. B třídy představila na půdě lídra soutěže – Hřebče. Trenér Petr Kýzl měl navíc problémy se sestavou, neboť chyběli M. Tvrz, J. Hamouz, Rohla a dorostenci hráli ve stejný čas v Hořovicích. Hráči navíc měli v hlavách stále podzimní duel, který skončil domácím debaklem 1:9.

SK Hřebeč  – SK Rakovník B 3:0 (2:0)

Mužstvo do zápasu vstoupilo s obranným valem, který překonali domácí až ve 32‘, kdy ve vápně fauloval Žihla a Klavík penaltu jistě proměnil. O dvě minuty později navíc Klavík parádní nechytatelnou střelou nedal Kabelemu šanci – 2:0. Domácí tým z minima vytěžil maximum. Jinak se nehrál nijak koukatelný fotbal.

Do druhého poločas chtěli hosté vstoupit aktivně a snažit se zkorigovat vývoj utkání. To se však nepovedlo. Naopak hned v 48‘ překonal Moravec Kabeleho a bylo to 3:0. Posledních třicet minut, ale hosté začali hrát. Sám na Zajíčka šel Nováček, Votroubek i Jirásek, ale velké šance zůstaly nevyužity. Další nadějné šance měli na noze Fojtík se Spalem, ale jejich střely se neujaly.

P. Kýzl: Ač jsme prohráli 3:0, tak jsem s naším výkonem spokojen. Hřebeč je týmem, který míří výš, a my jsme jí při nejmenším naší taktikou dělali problémy, myslím si, že to pro ně nebyl jednoduchý zápas. Škoda jen, že jsme se nedokázali gólově prosadit.

SKR B: Kabele – Žihla, Plaček, Beneš, Jirásek – Mareš, Votroubek, Hertl (76. P. Tvrz), Fojtík, Nováček – Kýzl (46. Spal). Trenér: Petr Kýzl.