U19: FK Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (0:0)

sobota 02. 03. 2019 - 22. kolo České divize dorostu, sk. A

Hořovice - O soutěžní body hrál starší dorost netradičně již na úplném začátku března. V sestavě hostů se objevily i tři zimní posily, které hned v prvním zápase prokázaly svoji velkou kvalitu. Bojovné utkání nakonec rozhodla jedna branka, kterou bohužel vstřelil domácí tým.

V prvním poločase měli mírnější převahu hosté, které měli řadu standartních situací, ale žádná z nich se bohužel neujala brankou. Naopak velkou šanci měli domácí po brejkové příležitosti, ale domácí útočník zakončil jen do boční sítě.

Druhý poločas začal rychlým brejkem domácího týmu po pravé straně a přesným zakončením Ségla - 1:0. Vyrovnat mohl Kalaš z trestného kopu z 25 metrů, ale domácí brankář předvedl vynikající zákrok a vyškrábl jeho kop na rohový kop. Stejnou příležitost měl i domácí Smetana, ale zamířil do břevna. Obrovskou šanci v závěru měl hostující mladíček Lebeda, ale jeho hlavička nemířila mezi tři tyče.

SKR U19: Nosek - Kotaska (75. Lebeda), Kabeš, Šindler, Jelínek - Kadar, Devera (65. Tesař), Kalaš, Špaček, Vilímek - Červený. Trenér: Petr Kýzl.