SK Rakovník - Tatran Rakovník 6:1 (2:1)

10.6.2015 - finále okresního poháru MŽ - 2. utkání

2015-okresní pohár MŽ

Mladší žáci se utkali v odvetném utkání ve finále okresního poháru s týmem Tatranu Rakovník, tentokrát doma. První utkání naši kluci vyháli na Tatranu 5:2, proto mohli hrát ve větším pohodě než soupeř. Trenéři měli k dispozici všechny hráče, včetně dvou brankářů, narozdíl od Tatranu, kteří měli pouze dva na střídání.

Více klidu ještě přidal Honza Červený, který  se v 8 minutě zapsal do střelecké listiny poprvé a v 22 minutě se trefil podruhé. Ještě do konce poločasu se podařilo tatranskému Davidovi Minaříkovi snížit krásnou prudkou střelou z cca. 20 metrů.

Ve druhém poločase se trefovali do brány pouze hráči SK a to konkrétně Jirka Vydra, Šimon Procházka, Filip Koc a Adam Kulhánek. Na posledních 10 minut si vyzkoušel i náhradní gólman Jarda Hrouda.

Po zápase proběhlo prědání poháru a zárověň také medailí za vítězství v OP.

Sestava : L. Helt, J. Hrouda, A. Kulhánek, J. Erben, D. Mašek, T. Itner, M. Toráč, L. Konopásek, J. Červený, J. Holý, D. Řezáč, Š. Procházka, J. Vydra, R. Hůla, F. Koc, M. Havel, D. Matějka

Střelci: 2x Jan Červený, Jirka Vydra, Šimon Procházka, Filip Koc, Adam Kulhánek