Finálový turnaj satelitů MŽ - 5. místo

SK Rakovník : Hořovicko  2:2

Díky výsledkům z poslední doby jsme očekávali, že budeme hrát o přední umístění v turnaji. Vstup do turnaje nám vyšel. V prvním utkání s Hořovickem, které jsme doposud ještě v turnaji ani jednou neporazili, jsme již ve třetí minutě po trefách Lukáše Konopáska a Honzy Červeného vedli 2 : 0. Bohužel jsme v půlce utkání chybovali a nabídli soupeři slibnou šanci, kterou proměnil. Touto brankou se hráči Hořovicka dostali do hry a přidali i na důrazu. Po několika našich promarněných šancích si však v závěru rozhodčí nevšiml dvou hráčů v ofsajdu a uznal vyrovnávací branku na konečných 2 : 2.

SK Rakovník - ČAFC "B"  1:0

V zápase se herně slabším soupeřem jsme se tak trošku trápili. Chyběl nám klid ve hře a i když jsme si vypracovali několik šancí selhali jsme v koncovce. Naštěstí jedna z akcí vyšla a v 6. minutě vstřelil jediný gól zápasu Marcel Toráč.

SK Rakovník - Vyšehrad  0:1

Ve skupině náš nejsilnější soupeř. Vyrovnaný kvalitní zápas se spoustou osobních soubojů. Obraná fáze byla dobrá do okamžiku, kdy jsme ve středu hřiště prohráli souboj a soupeř rychlý útok zakončil gólem. Prohráli jsme rozdílem jedné branky, ale za předvedený výkon jsme si zasloužili alespoň bod.

SK Rakovník - Přední Kopanina  3:0

Aby jsme se dostali do skupiny hrající o 1.-6. místo, potřebovali jsme výhru v posledním zápase skupiny. To se nám podařilo poměrem 3:0 a do finalové skupiny jsme si přinesli pouze jeden bod za remízu s Hořovickem, které postoupilo z druhého místa. V třetí minutě otevřel a v patnácté uzavřel skóre Lukáš Konopásek, v deváté pak skóroval Honza Červený.

SK Rakovník - Králův Dvůr  1:3

První zápas ve finálové skupině se proti nám postavil vítěz skupiny A a pozdější vítěz celého turnaje. Tento zápas jsme se sice ujali ve třetí minutě vedení brankou Lukáše Konopáska. Ale ve zbytku zápasu jsme na lépe hrajícího soupeře nestačili a zaslouženě prohráli 1:3.

SK Rakovník - Kladno Kročehlavy  1:1

Soupeř nám známý z kladenského přeboru a také z předcházejících satelitů, se kterým jsme dosud ještě neprohráli. Věděli jsme, že se nejedná o slabého protivníka a utkání může být vyrovnané, což se také potvrdilo. Ve čtvrté minutě jsme sice šli do vedení zásluhou trefi Honzy Červeného, ale soupeř bojoval a odměnou mu bylo vyrovnání na konečných 1:1. Z naší strany se nejednalo o povedené utkání.

SK Rakovník - ČAFC "A"  1:2

V posledním utkání v turnaji jsme změřili síly s A výběrem ČAFC. Z našeho projevu byl znát respekt k o něco víc vyrostlým hráčů. Soupeř snadno získával míč po našich chybách v rozehrávce a poměrně snadno se dostával k zakončení. V klidu si vybudoval dvoubrankový náskok a dále kontroloval hru. Ve poslední minutě se podařilo snížit Filipovi Kocovi na konečných 1:2.

Sestava: L. Helt, F. Koc, J. Vydra, J. Holý, A. Kulhánek, D. Mašek, T. Itner, J. Erben, J. Červený, D. Řezáč, Š. Procházka, L. Konopásek, M. Toráč

V turnaji jsme skončili na 5. místě stejně tak i v konečném celkovém hodnocení satelitních turnajů 2014/2015. V konečném hodnocení jsme získali stejně bodů jako třetí a čtvrtí, bohužel jsme neměli žádné vítězství v jednotlivých turnajích a to rozhodlo o našem až 5. místě.